Debero - účetnictví


O nás a partneři

 

 

Debero s.r.o. je zavedená renomovaná společnost, která se zabývá vedením účetnictví již od roku 1993. Z počátku jako fyzická osoba a od roku 2006 jako společnost s ručením omezeným. Máme tedy dlouholetou zkušenost s vedením účetnictví.

Naše společnost je schopná přizpůsobit se vašim individuálním potřebám a poskytovat služby v takovém rozsahu, který vám bude vyhovovat. Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby z různých oborů. Každému klientovi poskytujeme odbornou péči v závislosti na jeho požadavcích.
Odborníci společnosti Debero s.r.o. používají pro zpracovávání účetnictví nejvyšší verzi programu POHODA od společnosti Stormware s.r.o. S tímto softwarem máme výborné dlouholeté zkušenosti. Jsme schopni pracovat ale i s jiným účetním softwarem. Pokud byste tedy měli zájem, abychom vám zpracovávali data na vašem softwaru, přizpůsobíme se.
S námi se nemusíte obávat ani krajních situací. Samozřejmostí je totiž pojištění odpovědnosti za škodu naší účetní kanceláře u ČPP a.s.
Ke komunikaci s našimi klienty i úřady využíváme moderní způsoby. Můžete využít jak e-mail tak i naši datovou schránku. Kontakty naleznete zde.

Partneři

Software Hosting Center je Cloudové řešení pro hosting aplikací jako jsou firemní, ekonomické, CRM a ERP systémy. Se službou software Hosting Center můžete své firemní aplikace  využívat odkudkoli, kde je potřeba (ze služebních cest, dovolené, od zákazníka nebo např. z jiné pobočky a mít tak Vaše programy nebo pracovní dokumenty vždy k dispozici. Díky technické vyspělosti, umožňuje Software Hosting Center zjednodušení Vašich interních IT procesů, zajišťuje bezpečnost Vašich dat a dále také mnohem nižší náklady na IT.


Vy se tak nemusíte starat o Vaše IT a můžete se věnovat naplno svému byznysu.
PROČ VYUŽÍT SOFTWARE HOSTING CENTER
Máte nepřetržitou technickou podporu
Vaše data jsou maximálně zabezpečena díky profesionální IT infrastruktuře
Nemáte žádné vstupní investice do pořízení IT infrastruktury a software
Vaše aplikace jsou dostupné z různých zařízení a fungují i na starších počítačích
Je Vám poskytnuta nadstandardní variabilita řešení s růstem Vaší společnosti a požadavků
Pro připojení Vám stačí pouze počítač a připojení na internet
JE SLUŽBA SOFTWARE HOSTING CENTER VHODNÁ I PRO VAŠI SPOLEČNOST?
Ano, když chcete snížit své náklady na IT a zároveň získat kvalitní HW, SW a technickou podporu
Ano, když chcete zajistit svým zaměstnancům, aby svá data či aplikace měli dostupné vždy a odkudkoli
Ano, když chcete bez starostí propojit své pobočky (realitní kanceláře, obchodní společnosti, prodejny apod.)
Ano, když chcete mít svá data ve 100% bezpečí a pod neustálým dohledem IT profesionálů